Poniedziałek, 23 października 2017
*** Godziny otwarcia biura: pn - pt w godz. od 08:00 do 18:00 ZAPRASZAMY! ***

O Nas » Kontakt

Dane teleadresowe:


BIURO W POLSCE:


  • TYROLINFO
  • ul. Królewska 2/2
  • 30-045 Kraków
  • (Studio Kreatywnej Współpracy)
  • mail: biuro@zillertalinfo.eu
  • skype: zillertalinfo_krakow_1


BIURO W AUSTRII:





INFOLINIA: +48 12 394 61 53

Godziny otwarcia biura:*


w okresie zimowym (01.IX - 30.IV)

  • pn - pt w godz. od 8.00 do 18.00
  • sob w godz. od 9.00 do 18.00


w okresie letnim (01.V - 31.VIII)
pn - pt w godz. od 8.00 do 16.00


*W sytuacjach pilnych, poza godzinami pracy biura,

można dzwonić pod nr tel. +43 676 505 10 23.

Godziny otwarcia biura:*


w okresie zimowym (01.IX - 30.IV)
pn - pt w godz. od 7.30 do 15.30
sob w godz. od 9.00 do 21.00

w okresie letnim (01.V - 31.VIII)
pn - pt w godz. od 7.30 do 15.30


*W sytuacjach pilnych, poza godzinami pracy biura,

można dzwonić pod nr tel.  +43 676 505 10 23.

 

Ewa Grunert
tel. +48 12 394 61 53

kom PL +48 887 867 604
mail: e.grunert@tyrolinfo.eu
skype ogólny: zillertalinfo_krakow_1
skypei: zillertalinfo_ewa_grunert

 

Iwona Stocka
tel. +48 12 394 61 53

kom PL +48 887 867 603
 mail: i.stocka@tyrolinfo.eu
skype ogólny: zillertalinfo_krakow_1
skype: tyrolinfo_iwona_stocka

Barbara Toczek
kom PL +48 887 867 605
mail: b.toczek@tyrolinfo.eu
skype: zillertalinfo_barbara_toczek


Elżbieta Gajoch (Administracja)
kom PL +48 794 522 787
mail: e.gajoch@tyrolinfo.eu

skype: zillertalinfo_krakow_2

Dominik Saternus
kom AT +43 676 505 10 23
mail: dominik@zillertalinfo.eu
skype: saternus og

Monika Wawrzyńczak
tel. +48 12 394 61 53
kom PL 
+48 794 521 090
 mail: monika@zillertalinfo.eu
skype ogólny: zillertalinfo_krakow_1